خرید اقساطی محصولات سامسونگ

فروش اقساطی محصولات سامسونگ

 

کلیه لوازم خانگی ، صوتی و تصویری و موبایل با چک معتبر

 

فقط ساکنین تهران

 

 

چنانچه قصد خرید محصول مورد نظر خود را از فروشگاه مرکزی به صورت اقساط دارید ، لطفاً اطلاعات مربوط به کادرهای زیر را پر کرده و بر روی دکمه ادامه کلیک فرمائید. سپس کد رهگیری خود را یادداشت نموده و پس از حداکثر 72 ساعت(سه روز کاری) با مراجعه به سایت  WWW.SAMSUNGCENTER.IR و وارد کردن آن در صفحه اصلی ( قسمت رهگیری خرید به صورت اقساطی ) نتیجه را ملاحظه فرمائید ضمنا در صورت تایید یا عدم تایید یک پیامک نیز برای شما ارسال میگردد و برای خرید حتما پیامک تایید را حفظ نمایید تا در هنگام مراجعه به فروشگاه جهت خرید به مسئول مربوطه ارائه دهید . لازم به ذکر است شما فقط می توانید از فروشگاه مرکزی سامسونگ واقع در تهران - خیابان جمهوری تقاطع خیابان کارگر پلاک 1205 به صورت اقساط خرید نمائید. تلفن های فروشگاه مرکزی66952002 و 66491339 و 88206530 پاسخگوی سؤالات شماست

شرایط اقساط:

 پیش پرداخت:حداقل یک سوم مبلغ کل فاکتور

  تعداد اقساط : حداکثر تا ده ماه با کارمزد فقط 1/5 درصد به ازای هر ماه!!!

تذکر: در نظر داشته باشید یک بار ثبت نام برای خرید چند محصول کافیست و ثبت نام شما صرفا برای اعتبار سنجی و استعلام حساب جاری شماست.

جهت ثبت نام کلیک کنید.

سامانه فروش اقساط محصولات سامسونگ
مشتری گرامی
شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ادامه ، وارد قسمت فروش اقساطی شده و با تکمیل کردن اطلاعات خواسته شده کد رهگیری دریافت نمائید. فروشگاه پس از بررسی اطلاعات حساب جاری شما ، ظرف حداکثر 72 ساعت ، نتیجه را بر روی سایت گذاشته و شما می توانید با وارد کردن کد رهگیری خود در کادر زیر ، مطلع شوید که آیا امکان خرید اقساطی برای شما وجود دارد یا خیر.
محل ورود کد رهگیری: