گلکسی اس8 قابلیت هایی شبیه به یک کامپیوتر شخصی خواهد داشت

نوشته شده توسط سامسونگ سنتر 1395/10/16 0 کامنت ها موبایل و تبلت سامسونگ,

گلکسی اس8 قابلیت هایی شبیه به یک کامپیوتر

شخصی خواهد داشت

 

 

به گزارش سامسونگ سنتر و به نقل از Sammobile

همانطور که پیشتر در خبرها خواندید، سامسونگ به شدت از نفوذ اطلاعات درباره گلکسی اس8 در فضای مجازی جلوگیری می کند. اگر آخرین شایعات منتشر شده درباره گلکسی اس8 حقیقت داشته باشد پرچمدار بعدی سامسونگ به لطف قابلیت Samsung Desktop Experience قابلیت هایی شبیه به پی سی مایکروسافت دارد.

آنطور که به نظر می رسد این قابلیت شبیه بهContinuum  ویندوز است که به کمک آن صاحبان دستگاه هوشمند گلکسی S8  می توانند آن را به یک نمایشگر مانیتور متصل کنند و با نصب کیبورد و موس به اسمارت فون تجربه ای شبیه کاربری ویندوزی را ایجاد کنند.  

این امکان در گلکسی S8 از طریق قابلیت جدیدی به نام «Desktop Experience» بهره می برد که از بسیاری جهات شبیه به  Continuum ارائه شده توسط مایکروسافت است.

 

 

از آنجایی که گلکسی اس8 یک پلت فرم کاملا متفاوتی خواهد بود، ممکن است سامسونگ با همکاری توسعه دهندگان اپلیکیشن ها بخصوص طراحان مایکروسافت آفیس بر روی اپلیکیشن های سامسونگ کار کنند تا از  Samsung Desktop Experience نهایت استفاده را ببرند و امکان اجرای برنامه های ویندوز شده را با استفاده از کیبورد، موس و مانیتور را برای کاربران گلکسی اس8 فراهم کنند.

 

اگر قابلیتDesktop Experience  وارد گلکسی S8 شود، این گوشی قطعا یک دستگاه قدرتمند کارآمد خواهد بود که با اتصال به صفحه نمایش بزرگتر امکان مالتی تسکینگ راحت تر و بهتر را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

سامسونگ هنوز درباره این گزارش هیچ نظر رسمی را ابراز نکرده، در نتیجه باید تا زمان موعد رونمایی از این دستگاه منتظر باشیم.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

منبع: سامسونگ سنتر
 

 

 


www.samsungelectronics.ir

نظر شما