هشدار مدیر عامل سامسونگ به کارمندان در مبارزه با افت کیفیت محصول

نوشته شده توسط سامسونگ سنتر 1395/10/19 0 کامنت ها موبایل و تبلت سامسونگ,

 

هشدار مدیر عامل سامسونگ به کارمندان در مبارزه

با افت کیفیت محصول

 

 

به گزارش سامسونگ سنتر و به نقل از Sammobile

همه شرکت های بزرگ فناوری در دنیا طی بازده زمانی خاصی در رابطه با کیفیت تولید برخی محصولاتشان با بحران هایی مواجه بودند.

اما زمانی که محصولی مانند گلکسی نوت 7 تا این حد از شکست را تجربه کند، ذهن کاربران را با سوالات زیادی مواجه می کند. حالا شایعات و حدس و گمان بسیاری از توانایی سامسونگ برای رسیدگی به وضع پیش آمده حکایت دارد چرا که این شرکت قصد دارد تا پس از ماجرای فبلت نگون بخت، با عرضه پرچمداری جدید خود را ثابت کند. 

 

 

حالا کون اوه هیون مدیر عامل سامسونگ الکترونیکس طی بیانیه ای در تبریک سال نو به کارمندان تاکید نمود این شرکت تحت هیچ شرایطی نباید در کیفیت تولیدات خود اهمال کنند. وی همچنین خواستار ارتقا فرایندهای تولید و بازرسی ایمنی و کیفی محصولات شد.

بدیهی است این شرکت برای جبران خسارات وارده ناشی از نوت 7 اقدامات احتیاطی بسیاری را به کار می گیرد تا با تلاش بیشتر در جهت بازیابی و حفظ اعتبار برند سامسونگ در جهان به فعالیت خود ادامه دهد.

یکی از دلایلی که سامسونگ قرار است گلکسی اس8 را به جای رونمایی در کنگره جهانی موبایل 2017 در ماه آوریل  پرده برداری کند این است که قصد دارد تا زمان بیشتری را به تولید محصول خود اختصاص دهد و نسبت به کیفیت دستگاه به طور کامل اطمینان حاصل کند تا دیگر شاهد مشکلاتی نباشد که منجر به حذف گلکسی نوت7 شد.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد....

 

منبع: سامسونگ سنتر

 

 

 

www.samsungelectronics.ir

نظر شما